Sıkça Sorulan Sorular

Beklenti ve sorunlarınızı karşılamaya dikkat ediyor ve temel aldığımız değerlerimizi görüşleriniz sayesinde oluşturuyoruz

Elektrik sayaçları her ayın son haftası 24’ü ile 30’u arası okunur yine her ayın 10’u ile 13’ü arası son ödeme tarihleri belirlenir.

Son ödeme tarihinden itibaren 5 gün içinde ödenmeyen elektrik faturası kesim sürecine girer.

Sayacın kredisi bittiğinde elektrik kesilir. Kartınızda bulunan yedek krediyi kartınızı sayaca iki kere takarak yükleyebilirsiniz. Daha sonra yükleme noktalarından kartınıza yükleme yapabilirsiniz.

Kompanzasyon panonuza elektrikçiniz tarafından bakım yapılması gerekmektedir.

İşyerinizin elektrik gücü yetmiyorsa yetkili bir elektrikçi ile ne kadar güce ihtiyacınız olduğunu tespit ederek, tarafımıza dilekçe ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Pazar günleri bakım, onarım ve bağlantı çalışmaları nedeniyle elektrik kesintileri uygulandığında Perşembe ve Cumartesi günleri 2 kez olmak üzere sistemde kayıtlı cep telefonlarınıza mesaj gönderilir. Cep telefonunuza mesaj gelmiyorsa abonelik bilgilerinizi güncellemeniz gerekmektedir.

Sanayi tarifesi yaklaşık % 15 indirimli uygulanmaktadır.

Sanayi tarifesinden elektrik kullanabilmek için Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünden Sanayi sicil belgesi almanız gerekmektedir ve bu belge 2 yılda bir vize ettirilmelidir.